OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 sierpnia 2018r.

  1. Trwają wakacje, wszystkim korzystającym z wypoczynku życzę dobrego błogosławionego czasu. Przypominam o prawie i obowiązku człowieka wierzącego do uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. Witam w naszej parafii miłych gości i życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim pracującym życzę Bożego błogosławieństwa w pracy. Miesiąc sierpień jest tradycyjnym miesiącem trzeźwości. Zachęcam tych którzy mogą i chcą do podjęcia abstynencji w tym miesiącu w intencji trzeźwości naszego narodu.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość NMP Częstochowskiej. Również w przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Msza św. „dożynkowa” dziękczynna za tegoroczne zbiory. Zapraszam do wspólnej modlitwy szczególnie rolników ale i wszystkich parafian. Msze św. w niedzielę o godz. 9:00 i 11:00. W tygodniu Msza św. codziennie oprócz poniedziałku o godz. 17:00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W sobotę na godz. 10:00 zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: SZEWCZYK, MUDRAK, KLEIN, KLEIN, DREWICZ, HENDRZAK, GAJDA, ZARZYCKICH, BORKOWSKICH, BORKOWSKICH, BORKOWSKICH, CHWASTYK, HENDRZAK, PODKÓWKA, BRODA, TRAFIAŁ, KORENDAŁ, WALIGÓRA, GIZA ŻUKROWSKICH, BORKOWSKICH, DOMINIK.
  4. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ
WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!