OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29 KWIETNIA 2018r.

1. We wtorek, 1 maja, z okazji święta pracy i wspomnienia św. Józefa Rzemieślnika Msza św. o godz. 17:00. Nabożeństwo majowe codziennie
    o godz. 16:45.
    W niedzielę i święta nabożeństwo majowe po Mszy św. Zapraszam dzieci i młodzież kandydatów do bierzmowania jak również wszystkich do wspólnej modlitwy litanią do Matki Bożej. Dziś po Mszy św.
    o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci „pierwszokomunijnych”.
  2. W piątek, 4 maja, wspomnienie św. Floriana patrona strażaków.
    Z tej okazji,
    we wtorek, 1maja o godz. 17:00, Msza św. w intencji komendantów, strażaków, kandydatów na strażaków z OSP w Sadach Dolnych i w Sadach Górnych. Zapraszam.
  3. W czwartek, 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej ojczyzny, a także święto narodowe. Msza św. o godz. 17:00. Zapraszam
    do wspólnej modlitwy.
  4. W piątek, 4 maja, pierwszy miesiąca, odwiedziny chorych od 8:30.
    Okazja do Spowiedzi św. od godz. 16:30. Zapraszam dzieci młodzież
    i dorosłych.
  5. W sobotę 5 maja, o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
    i modlitwa w intencji dzieci poczętych i ich rodziców następnie Msza św.
    Zapraszam wszystkich do modlitwy , a szczególnie róże różańcowe.

6. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby kościoła. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, a także inne czasopisma w tym misyjne. Zachęcam do nabywania i czytania.

Na dobrą niedzielę i cały tydzień wszystkim obecnym
SZCZĘŚĆ BOŻE!!!